info @ arianashargh.com        051 38684107

اولین بانک اطلاعات نفت، گاز و پتروشیمی در ایران

 

اولين بانک اطلاعات نفت، گاز و پتروشيمی ايران

www.assaluyeh.com

 

به لحاظ کمبود منابع اطلاعاتی جامع و مفید در باره شرکت ها و گروههای صنعتی که در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی (عسلویه) ایران مشغول به کار هستند ، شركت طراحي مهندسي آريانا شرق در سال 1381 بر آن شد که در جهت رفع این کمبود گامی کوچک بردارد. لذا با راه اندازی سایتی با نام عسلویه اقدام به معرفی منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی نمود. در این سایت که یک بانک اطلاعاتی تحت وب می باشد تمامی خدمات و اطلاعات بصورت 100% رایگان در اختیار بازدید کنندگان قرار می گیرد.

در این سایت آخرین اطلاعات در باره وضعیت موجود صنایع نفت – گاز و پتروشیمی ایران بویژه منطقه عسلویه ارائه گردیده است.

همچنین با راه اندازی بانکی کامل و جامع از مقالات تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی سعی در معرفی هرچه بهتر این صنعت به علاقه مندان و متخصصین نموده است.

متخصصان و فعالان صنعت نفت نیز می توانند مشخصات و اطلاعات خود را در این سایت بصورت رایگان ثبت نموده تا این اطلاعات در اختیار دیگر بازدید کنندگان قرار گیرد.

از پژوهشگران و دانشجویان فعال صنعت نفت، گاز و پتروشیمی دعوت می گردد تا با ارسال مقالات تخصصی خود و انتشار آنها در این سایت در رشد و شکوفایی این صنعت با ما همراه گردند.

 

 نکته:

 

 


کلمات کلیدی:

 

تبلیغات در صنعت نفت, صنعت نفت, صنعت گاز, صنعت پتروشیمی, منطقه انرژی پارس, منطقه عسلویه, تبلیغات در عسلویه, تبلیغات اینترنتی در عسلویه, مقالات نفت و گاز, انتشار مقالات نفت, اخبار نفت و گاز