info @ arianashargh.com        051 38684107

سایت تبلیغات اینترنتی ایرانی آگهی

 

سايت تبليغات اينترنتی و پيامکی ايرانی آگهی

www.iraniagahi.com

 

یکی دیگر از فعالیت های شرکت طراحی مهندسی آریانا شرق ایجاد و راه اندازی بانک های اطلاعاتی تحت وب می باشد. در این راستا و با توجه به لزوم گسترش تبلیغات در بستر اینترنت این شرکت اقدام به راه اندازی سایت تبلیغات اینترنتی و پیامکی ایرانی آگهی نموده است.

سایت تبلیغات اینترنتی و پیامک ایرانی آگهی، یک روزنامه الکترونیکی نیازمندی های ایران و جهان بوده و به تمامی آگهی دهندگان این امکان را می دهد تا بصورت رایگان تبلیغات متنی خود را در این سایت و در گروه مورد نظر خود (همانند گروه بندی های نیازمندی های همشهری ، خراسان ، قدس و ... ) درج نمایند.
با توجه به اینکه در دهه‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي اخير، تبليغات از اهميت بسيار زيادي برخوردار است و در هر سياست اقتصادي، تبليغات نقشي را ايفا و محصولی را القاء میکند،ما نیز مفتخريم كه با استفاده از تکنولوژی های نوین تبلیغاتی،روشی برتر برای توسعه فروش شما ارائه نموده ايم.


مزايای تبليغ در اين سايت :

  • نمایش آکهی محصولات و خدمات شما در یک صفحه اختصاصی برای تمامی بازدید کنندگان از سراسر جهان.

  •  نمایش آگهی شما با جستجوی کلمات کلیدی درج شده در آکهی توسط کاربران شبکه  اینترنت در کمتر از یک هفته و قرار گرفتن در صفحات اول موتورهای جستجوگر همانند گوگل، یاهو و ...

  •  نمایش آگهی برای بیش از 15.000 بازدید کننده بصورت روزانه.

  •  امکان ویرایش آگهی توسط شخص آگهی دهنده در هر لحظه و هر مکان.

  •  درج آگهی به مدت 3 ماه (درحالیکه در روزنامه،آگهی در صفحه نیازمندی ها فقط در یک نوبت روزانه چاپ میشود و در اکثر سایت های تبلیغاتی هزینه پرداختی فقط برای یک ماه می باشد).

  •  اعطای یک پنل ارسال و دریافت SMS بصورت رایگان همراه با شارژ هدیه جهت برقراری ارتباط مستمر با مشتریان خود و همچنین تبلیغ محصولات و اطلاع ر سانی های آینده از طریق ارسال پیامک.

 

 نکته:

 

توجه : این شرکت آماده عقد قرارداد و اعطای نمایندگی فروش محصولات و پذیرش آگهی در کشور های افغانستان، مالزی، اربیل عراق، ترکیه و عربستان می باشد.

 

 


کلمات کلیدی:

 

تبلیغات اینترنتی, تبلیغات پیامکی, تبلیغات در اربیل عراق, کردستان عراق, فروش محصول در عراق, سرمایه گذاری در عراق, تبلیغات در افغانستان, تبلیغات اینرتنتی در اربیل, تبلیغات اینترنتی در افغانستان, بازاریابی در افغانستان, بازاریابی در اربیل عراق, بازاریابی در کردستان عراق